Find en medarbejder

Sekretariat

Anna Bjerre

Direktør

anna@girltalk.dk

Majbritt Bay

Souschef

majbritt@girltalk.dk

Marianne Obed Madsen

Teamleder, rådgivningerne

marianne@girltalk.dk

Kathrine Vesterholt Zakarias

Afdelingsleder GirlTalk Aalborg

kathrine@girltalk.dk

Nanna Bohmann

Teamleder, kommunikation og engagement

nanna@girltalk.dk

Ditte Wagner

Projektkonsulent, Lokale Indsatser

ditte@girltalk.dk

Mathilde Margrethe Graulund

SoMe-redaktør og podcastansvarlig

mathilde@girltalk.dk

Jessie Nørgaard

Kommunikationsmedarbejder

jessie@girltalk.dk

Amalie Stender

Projektkoordinator

amalie@girltalk.dk

Siri Madsen

Rådgivningskoordinator

siri@girltalk.dk

Sonja Leerbek Krapalis

Projektkoordinator GirlTalk Aalborg

sonja@girltalk.dk

Dorte Sørensen

Administrativ koordinator

dorte@girltalk.dk

Jeanette Christine Schultz

Projektkoordinator, Lokale Indsatser

jeanette@girltalk.dk

Maja Fjord Lindqvist

Psykolog

maja@girltalk.dk

Maaike Ritter

Studentermedarbejder

maaike@girltalk.dk

Mathilde Faghtmann Nielsen

Kommunikationspraktikant

mathilde.faghtmann@girltalk.dk

Nina Rindom Nørholm

Psykologpraktikant

nina@girltalk.dk

Bestyrelse

Pia Allerslev

Formand

Ejer af rådgivningsfirmaet ALLERSLEV

Andreas Hjorth Frederiksen

Næstformand

Innovationschef, Dansk Røde Kors

Heidi Krumhardt

Specialist i kommunikation

Ole Hessel

Direktør, High:Five

Caleb Wilson

Head of Product Design, Templafy

Charlotte Dyhr

Ejer & partner, Nordic Fundraising Academy

Helle Rabøl Hansen

Forsker & cand.jur. Ph.d. i Pædagogisk Psykologi

Kontakt sekretariatet

Tlf. 51 91 33 77

Telefontid mandag, onsdag, torsdag og fredag fra kl. 9-14.

Email: info@girltalk.dk